068-888-49-88


Частный дом престарелых

pansionat-zabota.com

Медицинский уход

Досуг

Забота

Как дома

Хоспіс - це центр паліативної медицини, де займаються скоріше не лікуванням самого захворювання, а його прояви. А самим жахливішим вважається - це зняття больового синдрому. Тому, що при проведенні такої процедури, пацієнти практично не відчувають болю, але, на жаль, для них це дістається дуже дорогою ціною: так як введення наркотичних анальгетиків перетворює хворого в наркомана на протязі декількох тижнів.

Для великої кількості сімей, в яких проживає літня людина, яка потребує цілодобовий догляд, хоспіс - це найпрекрасніше вирішення питання. Адже родичам, для того, щоб доглядати за тяжкохворою або вмираючою людиною, доводиться відмовлятися від роботи, відпочинку, а в деяких випадках, навіть від особистого життя.

Хоспіс - це не порятунок від вмираючої людини, а, навпаки, тут хвора людина відчуває себе набагато краще, ніж удома. У неї відсутнє почуття провини того, що вона комусь може заважати. Той, хто прикутий до ліжка, займається переглядом телевізора, читанням книг та спілкується зі своїми сусідами.

Подробнее: Хоспіс

З приходом старості настає такий період життя, який цілком та повністю відрізняється від юнацького та молодого віку. Це коли людина похилого віку не може обійтися без допомоги сторонніх та йде по життю сама, з упевненістю кожен день. Але не всі люди похилого віку можуть впоратися з цим. Тому для цього існують приватні будинки престарілих, де літня хвора людина знайде підтримку, необхідний догляд та зможе почати новий етап у своєму житті.

При згадці про будинок престарілих, у нас відразу з'являється уява, що це жахливі та забуті всіма будинки, де літні люди, нікому не потрібні та що там вони вмирають. Але це не так. Це нові будинки, побудовані для людей похилого віку з усім необхідним для повноцінного життя. Тут вони живуть захоплюючим та різноманітним життям. Отримують постійно необхідну увагу та догляд співробітників, які мають медичну освіту та знають, як і що треба робити з літньою та хворою людиною. А якщо буде необхідно ще й терміново наддадуть медичну допомогу на належному рівні.

Як правило за даною послугою літні люди звертаються саме в той момент, коли вже настала хвороба або самостійно не можуть себе обслуговувати. А близькі та рідні люди через жорсткий графік, проводять велику частину свого часу на роботі, та не в силах надати належну увагу та турботу своїм літнім людям.

Подробнее: Догляд за хворою людиною похилого віку

Коли-небудь, кожна людина стикається з проблемою вибору для своїх близьких та родичів хорошого будинку для престарілих. Тому, що через відсутність вільного часу ми не можемо забезпечити своєму родичу повноцінну старість. Тому, щоб надати літній людині ту необхіднішу турботу та увагу, Вам для цього не треба чимось жертвувати, а треба лише визначитися з вибором будинку престарілих.

Однак, вибрати такий пансіонат , який би відповідав всім вашим вимогам дуже важко. Адже треба брати до уваги велику кількість дрібниць та об'їхати чимало пансіонатів, щоб визначитися, де ваш родич буде себе почувати зручно та спокійно. Тому, для правильного вибору хорошого приватного пансіонату для літніх людей, бажано продумати все до найдрібніших деталей.

Наш приватний пансіонат буде найкращим вибором, та ваш родич зможе відчувати себе у нас в повному комфорті. Тому, що будинок для літніх людей знаходиться в екологічно чистій місцевості, де чисте повітря, яке дуже корисне для здоров'я літньої людини.

Подробнее: Хороший будинок престарілих

Перед тим, як в сім’ї виникає питання стосовно оформлення літньої людини в будинок престарілих, то відразу ж у всіх членів родини з'являється багато питань та сумнівів. Які виникають в основному тому, що в не повному обсязі отримана потрібна інформація або із-за хвилювань за близькою людиною. Але, насправді всі ці переживання легко вирішуються для кожної сім'ї, так як розставання з близькою людиною це ж для їх же користі. Але все рівно, кожна людина, яка оформляє свого родича в будинок для людей похилого віку відчуває свою провину та переживає за рідного.

Наш пансіонат для літніх людей допоможе Вам розвіяти всі ваші страхи, сумніви та вилікує ваше почуття провини. Для цього Вам потрібно лише приїхати до нас та ознайомитися з діючими умовами проживання.

Будинок престарілих у Харкові постійно приймає на перебування тих, хто вже зіткнувся з труднощами, які виникають в старості.

Подробнее: Будинок престарілих у Харкові

Період реабілітації після інсульту може бути досить довгий до пів року. В залежності від того, наскільки великою була область уражена та види інсульту, який був у людини – визначається тривалість проживання на реабілітації. Людям після інсульту обов'язково необхідний спеціальний догляд, а краще, якщо це буде медичний догляд від фахівців. Наш пансіонат для літніх в Україні пропонує якісні послуги, спрямовані на відновлення організму людини після інсульту. Найскладнішими є перші два-три місяці. Інсультний хворий вимагає щохвилинного нагляду, навіть вночі, який можуть дати спеціалісти нашого приватного пансіонату.

Догляд за хворим після інсульту слід проводити з максимальними пересторогами: стежити за фізичними навантаженнями, не перевантажуючи хворого, чітко стежити за станом його здоров'я і температурою тіла хворого. При догляді за інсультним хворим змінюється режим його живлення, а також якість і форма їжі. Часто інсульт викликає порушення ковтальних функцій, не даючи людині вживати звичну щоденну їжу. Після прийому їжі обов'язково необхідно перевірити відсутність залишків їжі у хворого в роті. Все це може виконувати доглядальниця нашого пансіонату, яка цілодобово буде спостерігати і допомагати постояльцеві.

Подробнее: Догляд за хворими після інсульту

Реабілітація людей після травм, захворювань дуже важливо проводити в спеціалізованих пансіонатах. Інсульт, інфаркт, серцево-судинні захворювання, діабет, аварії, операції після яких обов'язково потрібно пройти спеціальний курс реабілітації під наглядом лікаря-реабілітолога. Наш пансіонат для літніх людей пропонує кращі умови догляду за лежачими хворими людьми. Фахівці будинку має необхідні знання та багаторічний досвід.

Що ми пропонуємо:

1. Послуги доглядальниці. Цілодобовий догляд і допомогу доглядальниці з досвідом роботи.

2. Допомога при повсякденних гігієнічних процедурах.

3. Спеціальне харчування в їдальні пансіонату з урахуванням рекомендацій лікаря, який лікує постояльця. У пансіонаті для літніх людей постояльцям пропонується 6-ти разове харчування.

4. Щоденні заняття з реабілітолог, який індивідуально призначає курс лікування і реабілітації після повного огляду та діагностики постояльця. Методи, які застосовуються в реабілітації: фізкультура, кінезотерапія, робота з психологом, тренажери і т. д.

Подробнее: Особливості догляду за лежачими хворими

Будинок у Харкові, пропонує якісний цілодобовий догляд за інвалідами. Людям з обмеженими можливостями, як нікому іншому необхідний постійний догляд і турбота. Дуже часто таким людям потрібна психологічна допомога для того, щоб боротися з депресією. Кожен день для таких людей проходить дуже тяжко, вони потребують уваги та допомоги. Самостійно робити щоденні заняття інваліди не можуть, тому таким людям просто необхідний якісний постійний догляд. Наш приватний пансіонат для людей з обмеженими можливостями пропонує комфортне проживання та професійний догляд.

Персонал пансіонату цілодобово здійснює нагляд і може в будь-яку хвилину надати допомогу постояльцеві. Оформити інваліда в будинок престарілих Ви можете на будь-який термін часу. Наприклад, якщо вам потрібно виїхати з міста, Ви легко можете розраховувати на нашу допомогу! Догляд за лежачими хворими в нашому пансіонаті з використанням різних технічних медичних пристосувань. Інвалідні коляски, тренажери, програма, спеціально призначена реабілітологом, допоможуть підтримувати організм інваліда.

Подробнее: Догляд за інвалідами в приватному пансіонаті

Зустріти свою старість у комфортній і затишній обстановці сьогодні пропонують сотні спеціалізованих установ. Послуги, які пропонують будинки, спрямовані на максимально комфортне проживання людей в похилому віці.

Як вибрати пансіонат?
В першу чергу необхідно звернути увагу на сам будинок, в якому буде проживати літня людина. Будинок, повинен бути повністю обладнаний всім необхідним для надання допомоги літнім людям.

Також важливо - харчування літньої людини.

Важливу роль при виборі відіграє місцезнаходження пансіонату. Необхідно вибирати місце, щоб було затишно,   та щоб родичам було зручно відвідувати свого близької людини в будь який час.
Наш приватний будинок-інтернат у Україні пропонує комплексний підхід, комфортні умови для літніх людей.
Переваги будинку престарілих:
- цілодобовий догляд
- 6-ти разове збалансоване харчування. Спеціальне меню для людей з хворобами.

Подробнее: Послуги будинках-інтернатах для престарілих 

Практично кожному хочеться зустріти свою старість оточеним турботою і любов'ю своїх близьких. Але, на жаль, не завжди це реально адже для гарного догляду необхідно як мінімум дуже багато часу і уваги. Не всі рідні люди літніх людей мають масу часу, який могли б прилаштувати свого близького.
Сьогодні на допомогу в таких ситуаціях прийшли пансіонати, які пропонують хороші умови, а головне цілодобовий догляд за літніми людьми. Як потрапити до будинку престарілих?
Спочатку необхідно визначитися з самим підприємством і його місцезнаходженням, для того що б вам було легко навідувати близької людини. Після того як ви вибрали пансіонат потрібно звернути увагу на умови і перелік послуг, що надаються будинком.
Наш пансіонат у Харкові має величезний досвід і все необхідне для комфортної старості і привітній обстановці. Для оформлення в будинок необхідно: документи вступника постояльця, медична книжка (якщо така є) і ваша присутність! Ціна на проживання у пансіонаті для похилих людей визначаться окремо.

Подробнее: Як потрапити до будинку престарілих? 

Вопросы и ответы

Восстановление и реабилитация

Проживание и питание

Уход